Ново телефонче имам

Все пак за да влезем във форума ползваме такива неща. Общи приказки за хардуер, софтуер, периферия, мултимедия и други такива играчки.

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи

Re: Ново телефонче имам

Мнениеот zlobich » Сря Яну 15, 2014 11:13 pm

Engineered to be еnjoyed написа:Идеята ми е като съм някъде и ми трябва нет да го пусна и той сам да си намери ако има, а не аз да му задавам да търси.
Телефона е Alcatel one touch pop c5. Андроид 4.2.
Сега като включа Wi Fi почва да търси тази която съм му запаметила с парола т.е. домашната мрежа. Трябва да задържа иконата за връзка с Wi Fi за да почне да търси на ново.

Би трябвало щом ти работи антената,сам да се върже към познатите мрежи.
Аз съм с тази операционна система,имам няклко запаметени мрежи с пароли,щом мрежата е в обхват се връзва.
Аватар

zlobich

Град: София
Кара: Alfa Romeo 1.9 JTD 105hp
My status
    Гараж

Мнениеот zlobich » Сря Яну 15, 2014 11:15 pm

Sasho595 написа:
zlobich написа:Навигация може да качиш.
Ако версичта на софтуера ти е 4.2.1 Без никакъв проблем качваш гармин и заспиваш.

Това е линк за навигацията: Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. ... d-412.html

Сега я инсталирах . Мерси много за линка :z-smilie05:

Незнам как да направя двойно цитиране в един пост съжалявам за поредните мнения.
Радвам се,че е тръгнала.Има някои дребни бъгове,скоро ще ги изчистят :z-smilie05:
Все пак Гармин си е Гармин :partydance:
Аватар

zlobich

Кара: Alfa Romeo 1.9 JTD 105hp
My status
    Гараж

Мнениеот cToeB » Сря Яну 15, 2014 11:36 pm

Engineered to be еnjoyed написа:Сега като включа Wi Fi почва да търси тази която съм му запаметила с парола т.е. домашната мрежа. Трябва да задържа иконата за връзка с Wi Fi за да почне да търси на ново.

Кака нормално е телефона да се свърже първо със запаметена мрежа в обхват. "По интуиция" той знае, че това е твоята мрежа и с цел да те улесни те прехвърля направо на нея. Вече ако искаш да използваш друга му "го казваш" като ръчно се свържеш с друга. Принципа е като при лаптопите.
Както и Киро е написал постоянното търсене на WiFi мрежи в обхват няма да хареса на батерията, затова ползвай услугите на антената само когато имаш нужда от интернет.
Аватар

cToeB
ВЛЮБЕН

Кара: Все 306-и
1.4i XR KDX 1993г ЕВ3237АН
2.0 HDi RHY 2001г ЕВ3237АС
2.0 XSi RFX 1993г ЕВ5057АТ
My status
    Гараж

Мнениеот peter11 » Чет Апр 03, 2014 8:58 am

Какво стана с телефончето

peter11

Град: Vidin
Кара: 206

Мнениеот Sasho595 » Чет Апр 03, 2014 11:09 am

Сипахме на телефончето добавка DURALUBE :P Тя за всичко помага :) :)
Аватар

Sasho595

Град: Етрополе
Кара: 2х406 2.0HDI 110 ,UAZ 4X4
My status
    Гараж

Мнениеот satir » Вто Мар 31, 2015 7:11 am

стара тема, ама аз да си кажа...
телефончето първо се рутва! Samsung са податливи на тая операция, не, че другите не са :) флашва се, като му се инсталира един свестен CWM, сменя се ROM-a с некой читав, който може да оверклокне процесора /не са изключения ROM-ове с над 50% overclock/, забучва му се една SD карта от клас 4 и нагоре, която преди това се форматира, като се дели на две, и единия дял се форматира в ext2,3,4... тогава, при стартирането си чилифончиту закача така форматирания дял към вътрешната си памет и тя става достатъчно голяма, за да не тормози работата на процесора и да не забива :) може да си свалите и некой ап, дето да си направите swap дял с него, ама не е задължително :) купувате си от магазина на гугъл RomManager и Titanium BackUp и Link2SD, за да инсталирате прложенията си на допълнителната карта памет, а не на тази на телефона - купувате казах, безплатните версии не са пълнофункционални, unstalirate SuperBackUp - онова зеленото приложение, и ако ви интересува, мога да продължа с обясненията, и да си направите телефончето пушка, дето има една дума :D
Аватар

satir

Град: Dupnica
Кара: 406 (RESTYLING) 5 DOOR ESTATE 2.0HDi 110 (DW10ATED)

Мнениеот Svetlio » Пон Апр 06, 2015 6:17 pm

Много си добър бре човек! :icon_pray:
:cheers:
Секса е като бриджа, ако нямаш добър партньор ти трябва добра ръка...
Бат Светльо кара:
Насъскано Peugeot 407 2.2ST16V Sport
LPG Romano-Antonio

ОРИГИНАЛНИ АВТО ЧАСТИ ЗА ВСИЧКИ АВТОМОБИЛИ НА ПРЕФЕРЕНЦИЯЛНИ ЦЕНИ!!!
ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ НА ЛИЧНИ.
Аватар

Svetlio

Кара: Peugeot 407, 2006г., 2.2ST 16V Sport

Мнениеот satir » Пон Апр 06, 2015 6:37 pm

кой, аз ли :D не говори така, ше се зАсрама :D :D :D секи у нещо си е добър. просто имам достатъчно слаб телефон, което ме принуди да го гмеча, а и софтуера ми е краста :) на мойта експерия съм сменявал ROM-а поне стотина пъти, докато го накарам да работи, както си му е реда :D само гледай ЪпТайма:
Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
на синето галаксито му бръзнах процесора от 800 мх, ако не се лъжа, на 1240, пак ако не се лъжа за точните цифри :) а той вика: баща ми, сега какво да го правя, аз не знам какво да го правя :) в смисъл, че менюто му стана толкова богато, с толкова много настройки и неща, че човек требе бая време да си утепа, че да изучи всичките възможности.
освен това, след като съм го купил, това си е моят телефон, нали, какво ми пука за некаква гаранция. а и като му върнеш стоковия ром на практика го ънрутваш и гаранцията пак влиза в сила :))) глобул, примерно, ше ми каже - това можеш, онова не! ама, ха... :)
Аватар

satir

Мнениеот So » Пон Апр 06, 2015 7:21 pm

Брейййй, на Беклемето ще има тематичен семинар усещам аз! :eusa: Лектор - бате Бойко! Записвам се първи за участие.
Аватар

So

Град: Стара Загора / Бургас
Кара: : : : : :
607 restile executive 2.2 Hdi 4HX
406 D8 Estate 2.0i 16V RFV
306 XS N5 1.8i 16v LFY
306SL N3 1.9D D9B
106 S2 1.0 mi CDY
My status

Мнениеот satir » Пон Апр 06, 2015 7:40 pm

може, що не. ако некой иска да си рутне тела да свирка, че да попрочета това онова, щото те различните марки по различен начин се рутват, а и ROM-овете са им различни. едно е за сони, друго ЛГ, а самсунг съвсем трето... :)
а ако некой иска сам да си свърши работата това е точното място : Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
едит: тока има ROM-ове за Xperia => Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
а това е моят Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
и тетека...
Аватар

satir

Предишна

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи