Телефонно проблемче

Все пак за да влезем във форума ползваме такива неща. Общи приказки за хардуер, софтуер, периферия, мултимедия и други такива играчки.

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи

Re: Телефонно проблемче

Мнениеот Milko_125 » Пон Яну 13, 2014 8:02 pm

Захапа тази мръсотия долна,и батерията му бях извадил и пак като го пусна не тръгваше,ама сега тръгна.
Ама така е като съм си взел телефон в пъти по-хитър от Мен.
Аватар

Milko_125

Град: Гълъбово
Кара: Honda Dominator 650
Peugeot 607 2.2 HDI
    Гараж

Мнениеот Mathias » Пон Яну 13, 2014 11:33 pm

Милко, случват се често необясними и нелогични неща с андроида. Аз лично като съвет да си кажа - избягвай да обновяваш неща, които си работят нормално и ти вършат работа, защото в много от случаите, новите версии са бози. Води се от максимата: Едно нещо работи ли, не го закачай! ;)
Като цяло, моите наблюдения са, че Андроида е доста нестабилна платформа, въпреки, че доста се разви и стабилизира с времето. Ползвал съм телефон още с 1.6 и при 4.0.4 нещата са светлинни години напред, но пак не е както трябва :)
Нещо ако има питане, ще си помагаме - за всички колеги се отнася :)
Аватар

Mathias

Град: Козлодуй
Кара: 607 DW12TED4
ex 406 D8 DW10ATED
My status
    Гараж

Мнениеот Sheki » Пон Яну 13, 2014 11:52 pm

Не исках да пиша в темата, но се пак. След неколкократни опити с "добичето" Galaxy S3 (което се оказа доста добър телефон, за мен) да преминавам през различни версии на Андроид отново се върнах на първоначалната с която го купих. Аз съм на първоначалната версия и то защото вече 3 пъти го връщам към нея. Докато не се убедя в качеството и функциалноста на нова версия повече не пипам! :beer:

Sheki
Танцуващият с вълци

Град: Разград
Кара: 206

Предишна

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи