GPS, навигация

Все пак за да влезем във форума ползваме такива неща. Общи приказки за хардуер, софтуер, периферия, мултимедия и други такива играчки.

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи

Re: GPS, навигация

Мнениеот Sheki » Съб Фев 01, 2014 11:56 pm

Провери си ЛС-то и ако всичко ти е по този начин структурирано ще търсим другаде проблема. Но, все си мисля, че си изпуснал нещо от това което ти пуснах! Поздрави!

Sheki
Танцуващият с вълци

Град: Разград
Кара: 206

Re: GPS, навигация

Мнениеот karloson » Пон Авг 25, 2014 8:48 am

Използвам една навигация Goclever, инсталирал съм iGO. Ползвал съм карти и на Navteq, и на ТомТом. Наблюденията са ми, че за чужбина е перфектна за ползване, но за България картите са под всякаква критика. Редовно ме изпраща по някакви черни или разбити пътища, независимо от настройките за маршрут. Миналата седмица ме закара до една улица някъде на края на Драгоман и гордо обяви, че съм стигнал местоназначението, което беше центъра на Драгоман. В Истанбул, Париж, дори в забутаното австрийско градче/селце Голинг ме закарваше точно пред зададената цел. Но в България не може да се разчита. Особено пък ако търсите някой номер на блок в кварталите.
Ползвам iGO 8.3 - макар новите iGO Primo да имат уж повече функции и по-добър дизайн (според някои), за мен са по-нефункционални в основното си предназначение като навигация - бързо превключване на цели, промяна на маршрут и добавяне на допълнителни точки по пътя. Когато купих навигацията (2009 или 2010г, не помня) беше с навигационен софтуер на Мирео, който също не е лош, но е по-трудно с (пиратското) обновяване на картите, а и най-новите, които досега съм намерил са от 2012г.
По повод на китайчетата - това им е хубавото, че можеш да им сложиш всякакъв софтуер. Е, като качество на изработка вече е въпрос на късмет. И моята навигация е китайска, макар и "маркова" (хе хе), но след 4-5 години ползване вече издъхва сериозно.
ЕН1330ВХ

karloson

Град: Плевен
Кара: Peugeot 308 1.6HDI 90hp 2008
ЕН1330ВХ

Предишна

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи