Peugeot Fans Bulgaria • Виж темата - Приложение локация за Android

Приложение локация за Android

Все пак за да влезем във форума ползваме такива неща. Общи приказки за хардуер, софтуер, периферия, мултимедия и други такива играчки.

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи

Приложение локация за Android

Мнениеот metray » Пет Окт 04, 2013 8:57 am

Привет колеги,дайте предложения за приложение за установяване на местоположение от сорта на latitude.Гадовете го спряха.В Googleplay има доволно много и не съм сигурен към кое да се насоча.Идеята ми е да мога да виждам местоположението на синковеца тъй като за първа година пътува с сам с транспорта.Гледам има приложения,който показват местоположението с изпращане на СМС,а на мен ми се иска да бъде в реално време на при стартиране на приложението да го виждам.Има ли такова приложение?Знам,че операторите имат такава услуга,но не ми се занимава с тях.
Аватар

metray

Град: София
Кара: 406 HDI 2.0/110
28/4/2000г

Re: Приложение локация за Android

Мнениеот J 5 » Сря Ное 20, 2013 3:05 pm

Сега виждам темата, да наистина беше доста по-удобна, сега е преместено в гугъл+, работи по същия начин, с тази разлика, че трябва да отвориш + и в менюто да търсиш местоположения.

J 5

Град:    
Кара:    

Мнениеот barrichello » Пет Фев 28, 2014 12:56 am

Късно виждам темата, но все пак да споделя и аз нещо, което открих скоро! Самсунг си има възможност за регистрация на телефона в сайта им, след което можеш да намираш телефона къде се намира /когато е пуснат и е свързан с нет/. Може да е полезно и когато е откраднат, защото рано или късно ще го пусне някой и ще пусне нета към него :)

Пробвах го вече и намира разположението с някой метър разлика :)

Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. ... leIntro.do
Аватар

barrichello
Aдвокат - мискинин

Град: София/Варна
Кара: 508
My status

Мнениеот G Ivanov » Пет Фев 28, 2014 6:32 pm

Колега аз лично ползвам
Cerberus Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
Приложението е платено но поддържа няколко телефона и има много опции който си ги правиш на компютъра. ;) ;)
Аз лично съм много доволен от него :) :)
Аватар

G Ivanov

Град: Габрово
Кара: Peugeot 106 1.6 - 118 hp. GTI - 2000 г.
My status
Телефон/и: +359897832319
    Гараж

Мнениеот pepy1 » Пет Фев 28, 2014 9:46 pm

защо не регистрираш неговото устройство в твоя гугъл акаунт ,и с локацията на устройството ще го виждаш къде е - просто давам идея
парите са като времето-никога не стигат

pepy1

Град: София
Кара: Пежо 306 комби 1,9 ТД 90 коня-ама през 1998 г

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи