Помощ за компютър

Все пак за да влезем във форума ползваме такива неща. Общи приказки за хардуер, софтуер, периферия, мултимедия и други такива играчки.

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи

Re: Помощ за компютър

Мнениеот Mathias » Вто Дек 03, 2013 10:07 pm

K_O_B_R_A_T_A написа:без да се хвяля с течен азот и азотен охладител сьм постигал температура -119 и оверклок на макс :lol:
Сериозен ентусиаст :) Познавам лично (даже ми е роднина) човека, който държи няколко неофициални рекорда по оувърклок в БГ (неофициални, защото само ги е валидирал с CPU-Z не е от състезание). Това за s.939 и LGA775. Ta...дори той не е минавал над водата, да не говорим за фреон :rolleyes: ....течен азот за охлаждане съм виждал на клип само при братушките и в extremesystems :z-smilie05:
Дори не може да се нарече охладител.....
Аватар

Mathias

Град: Козлодуй
Кара: 607 DW12TED4
ex 406 D8 DW10ATED
My status
    Гараж

Мнениеот K_O_B_R_A_T_A » Вто Дек 03, 2013 11:05 pm

КАКА конфигорацията преди 2 години ми струваше колкото сега колата :д но остаря както и мен за жалост инече е :
Intel core 2 dul 2.8Mhz 2x
Duno не си го спомням на 100% само си спомням Gold edition :beemo: с като позлатени охладители
VGA 470 Gforce 2GB 128bit
1250GB hdd
16gb ram
850W захранване
18 вентилатора
и над 500 диода и 4 неона за осветление с
2х Speed fan controlera и 6 копчета за контрол на сфетлините
Коледна елха та дрьнка преди бях запален ентосяст на MODING.bg даже спечелих грамоти и други ''признания'' за проекта си :lol: :lol:
Дори представи си колко болни мозьци сме като мислехме да правиме 2 турбини на компа да вкарват студен вздух и да изкарват топлия !
А и преди година осьзнах че мога да играя и call of duty modern warf 3 FPS игра и ме поканиха в отбор и спечелихме европеѝското като бях и в лидерите и спонсорите ме замиаха с клавиетура и мишка за по цената на 2 резервара с гориво проблема е само че нямат бг и трудно се пише затова пиша толкова неграмотно ако се питате а ако иска някоѝ може да постна снимки на ПЦ то да се порадва:)
И все пак не се гордея с побертетските си забозвания пред компа :typing:

Mathias Оверклокове сме правили от CPU до вентилатор :lol: водни охлаждания азотни и дори имахме и проект с стар фризер и фреонова система ама много бучеше и се отказахме с тези си моѝ изпьлнения сьм направил оборот на бившия MULTIRAMA за хиляди :lol: с 4 изгорели дьна 5 процесора 5 видео карти 3 платки рам памет и едва само 2 захранвания и една кутия пребита с трьбен ключ :partydance:
Аватар

K_O_B_R_A_T_A

Град: ПЛЕВЕН\СОФИЯ
Кара: Peugeot 206 GT
My status
    Гараж

Мнениеот metray » Пон Дек 09, 2013 10:45 am

Проблема е отстранен:Драйверите са се били "строшили" и направо и нов WINDOWS и вече е ток.
Аватар

metray

Град: София
Кара: 406 HDI 2.0/110
28/4/2000г

Предишна

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи