Calendar      Calendar     SFA      SFA     

Вграждане на таблет в 307SW

Все пак за да влезем във форума ползваме такива неща. Общи приказки за хардуер, софтуер, периферия, мултимедия и други такива играчки.

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи

Вграждане на таблет в 307SW

Мнениеот daga » Нед Дек 25, 2016 9:58 pm

Здравейте,
върти ми се из главата идеята да вградя таблет в колата. Понеже нещо с търсачката на намерих подобни теми ще съм благодарен ако ме насочите към такива. Ако има някой осъществил подобен проект също ще съм Благодарен ако сподели опит.

Предварително Ви Благодаря и Весели празници :)

daga

Град: Sofia
Кара: 307 SW 2.0 16V 2005 (EW10J4)

Re: Вграждане на таблет в 307SW

Мнениеот bascho » Чет Яну 26, 2017 4:22 pm

Малко късно отговарям сигурно , но сега видях темата. На 307 ми предстои монтаж на китайски двоен дин. Вчера свалих касетофона ( мисля че е RD3 ) и пластмасата под него. Мога да кажа ,че мястото е доста и вграждането ще се получи. Въпроса е какво ще искаш от таблета и да си прецениш дали няма да е по евтино един двоен дин да си поръчаш от алиекспрес или ибей. Лично аз имам вграден таблета на рено меган сценик 2006г. Има занимава по изграждане на мястото където ще стои таблета,може да е стационарно, може и да се сваля материалите за това са около 30-40лв. Таблета най добрия вариант е нексус 7 първа или втора генерация ( цената им е от 100-200лв) нужни са ти още y-otg кабел, USB hub, преобразуватели от 12В на 5В на 3А два броя( около 20-25лв от Китай) ,допълнителни кабели и букви ( около 30лв ) .Та сметни дали не е по добре за около 300-350лв дали да не си поръчаш двоен дин с андроид,WiFi,rear view камера, GPS и всичко останало и само да го монтираш. Повечето имат и опцията Steering wheel control( утре ще пиша дали съм я подкарал, защото има разлика при автомобили управлявани по can и van и мисля че имаше още един тип управление аналогово имам съмнение ,че тези поддържат именно него

bascho

Град: Бургас
Кара: Пежо 307 1.4 бензин KFU , 90к.с.

Назад към Компютри, телефони, навигации и други джаджи