Регистрация на МПС в общината

Въпроси относно законите, правилниците, застраховките, данъците и други такива главоболия.

Назад към Законът и ние

Регистрация на МПС в общината

Мнениеот bngroup » Вто Окт 27, 2015 10:58 am

Здравейте , изминаха повече от 9 месеца откакто купих моето лъвче.При регистрация в КАТ ме увериха, че те автоматично ще регистрират колата в общината.Пуснах си един ден отпуска минала седмица и отидох да проверя дали е регистрирана.Служителката в общината ми обясни, че още не е а и нямало смисъл аз да го правя защото щяла да се дублира регистрацията.Тръгнах си надеждата , че от КАТ ще си свършат работата.До ден днешен колата ми още не е регистрирана.Дайте ми съвет какво да правя.Когато дойде време за гражданска отговорност и аз немога да си платя данъка поради липса на регистрация, незная какво ще правя. :icon_eek:
Намери някой, който да шофира 5 часа, за да те види само за 5 минути!
Аватар

bngroup

Град: София
Кара: peugeot 207

Re: Регистрация на МПС в общината

Мнениеот hristo95 » Пет Окт 30, 2015 11:16 am

Аз ходих лично да си я регистрирам в общината. :)

hristo95

Град: Пловдив
Кара: Пежо 106, 1,4 97-ма година

Re: Регистрация на МПС в общината

Мнениеот 106 » Чет Ное 24, 2016 12:11 pm

А какъв е срокът за регистрацията в общината, т.е. аз ли си го правя или от КАТ им пускат регистрацията? Наскоро осъществих покупка на кола, от познат, и много скоро трябва да мина и през КАТ, за смяна на талона, номерата си остават, но май ще имам проблем, по лична карта съм от провинцията, но имам адресна регистрация тук и някъде прочетох, че нямало да мога да я регистрирам в софийския КАТ, трябвало по постоянен адрес, баси... !?!??! :icon_eek:
Ше стане, де ше иде!
Аватар

106

Град: София
Кара: Пежо 106 XR

Назад към Законът и ние