Обръщение към потребителите

Назад към За форума

Обръщение към потребителите

Мнениеот BadGirl » Сря Апр 03, 2013 10:49 pm

Да знаете , че се виждате ;) :D , мислех и аз да се скрия ама ... (mooning)
НЕ СЪМ ЛЕНЧЕТО !!!
Аватар

BadGirl

Град: НЕ СЪМ ЛЕНЧЕТО
Кара: НЕ СЪМ ЛЕНЧЕТО

Re: Обръщение към СКРИТИТЕ потребители

Мнениеот So » Сря Апр 03, 2013 10:53 pm

Ххххааха, еййй, лоши навици са това, Ленче! Няма тук скрити! Това не ти е оттатък да стоиш и да дебнеш под камъка. А това глобален модератор да се пуска скрит никога не съм го проумявал. Логиката е обратната - потребителите трябва да го виждат на линия, за да могат да се обърнат за помощ ако се наложи. Ама то ти с какво би им помогнала всъщност? Добре, че Вуйчо и на теб е приятел, иначе отдавна да не си зелена оттатък. :)
Аватар

So

Град: Стара Загора / Бургас
Кара: : : : : :
607 restile executive 2.2 Hdi 4HX
406 D8 Estate 2.0i 16V RFV
306 XS N5 1.8i 16v LFY
306SL N3 1.9D D9B
106 S2 1.0 mi CDY
My status

Мнениеот BadGirl » Сря Апр 03, 2013 10:59 pm

Кой е "Вуйчо" , че ми стана интересно ? :rolleyes:
Махни им опцията да се скриват , че са като щраусите :D
:beer:
НЕ СЪМ ЛЕНЧЕТО !!!
Аватар

BadGirl

Град: НЕ СЪМ ЛЕНЧЕТО
Кара: НЕ СЪМ ЛЕНЧЕТО

Мнениеот So » Сря Апр 03, 2013 11:00 pm

Идеални са си така!
Вуйчо и аз не го знам кой е. Но ще разбереш.
Аватар

So

Град: Стара Загора / Бургас
Кара: : : : : :
607 restile executive 2.2 Hdi 4HX
406 D8 Estate 2.0i 16V RFV
306 XS N5 1.8i 16v LFY
306SL N3 1.9D D9B
106 S2 1.0 mi CDY
My status

Re: Обръщение към потребителите

Мнениеот Engineered to be еnjoyed » Нед Апр 21, 2013 3:50 pm

Мили съфорумци, имайте предвид, че всяка качена снимка чрез платформата на форума е видима за хората които имат достъп до сървъра.
Така, че преди да качите снимка си помислете дали бихте искали да се вижда и от други. Отнася се за ВСИЧКИ снимки, независимо дали са публикувани, пратени на Л.С., дори и такива които сте качили, но в последствие сте се отказали да публикувате или изпратите на даден човек. :)

Това важи не само за този форум, а се отнася за всяко място в интернет пространството.
Информацията не е насочена към определен потребител и не цели да обиди, засегне или дискриминира някого. Напротив, целта ни е единствено да ви предпазим от възможността да изпаднете в неудобно положение!
Аватар

Engineered to be еnjoyed
Кака на форума

Град: Зарата
Кара: Peugeot
My status

Re: Обръщение към всички!

Мнениеот Sheki » Вто Май 07, 2013 7:47 pm

Нека не се приема като стъпка назад или извинение към някой написаното. Не! Не мисля, че дължа извинение на който и да е било, тъй като не съм бил инициатор на нито една нападка до сега въпреки, че съм бил предизвикан!
И в двата форума, колкото и да не му се иска на някой, все още има хора, които си остават приятели, въпреки всичко. И точно поради тази причина с цел да избегнем и тушириме допълнително напрежение, нека да запазим добрия тон и в двата форума, да проявим малко разбиране и да спрем с нападките. Знам, взех отношение по един въпрос и написах мнение, за което не съжалявам, но и осъзнавам (и не само аз надявам се) трябва да спре всичко това вече! Крайно време е всеки да си гледа в своята купа. Станалото станало, оттук насетне със злобарство и намеци нищо няма да се постигне освен дразги и излишни нерви. Аз нападка пак повтарям не съм и няма да направя. Изразих своята гледна точка и то доста меко при това.
Лично аз бях наречен лицемер, ще го подмина и ще си замълча, въпреки незаслужената нападка.
Това имах да казвам и колкото по рано се спре със всичко това толкова по добре и за двата форума. Мисля, че все още има трезви хора, които да вземат мерки за общото добро. Поздрави и дано има резултат от написаното!

Sheki
Танцуващият с вълци

Град: Разград
Кара: 206

Назад към За форума