Интересни обяви..

Назад към Fun & Pastime

Интересни обяви..

Мнениеот Dobromir Cvetkoff » Сря Фев 13, 2013 12:01 pm

Ето един НЕ използван смерч :lol: Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.

продавам го , защото убих една мушичка с него : ( (неможах да я заобиколя) застраховката ми изтича и незнам от къде да я налея В ДЖИПА НЕ Е СЛУШАНО ЧАЛГА ! дясното огледало почти не е ползвано, защото не виждам с дясното око : ) купен е от една баба , даже бастуна още стои в багажника: )контактния ключ не е ползван , зашото само на бутане го паля ! ! (чувал съм че е проблемен и да не го хабя): ) стъклата никога не са отваряни, защото много бързо настивам : ) фаровете никога не съм ги светвал , зашото не обичам да карам в тъмното (влизам в депресия): )много е икономичен! сипвам 20л нафта , тръгвам да пътувам , минавам 200км , спирам и почвам да точа да продавам ! ! ! нищо не гори (на дърпане говоря) не съм включвал никога 4х4 защато съм чувал, че почва да гори с 1 литър повече, а нямам такава възможност! ! ! само на ОМВ съм зареждал! ! ! : ) АБЕ ВЛЮБЕН СЪМ В НЕГО : ) само един път съм минавал през легнал полицаи и после слязах и му се извиних (добро момче съм и ми е съвестно да минавам върхо тях) : ) на четвърта никога не съм включвал , защото работата ми е близо да вкъщи и няма къде да развивам такава скорост! ! ! амортисьорите не съм ги натоварвал , защото съм 45 килограма с мокри гащи и са почти нови! сенниците не съм ги пусакал, защото съм висок и не се налага . ключалките не са ползвали защото го държа в гараж , а той се заключва моторчето на чистачките не е ползвано , защото не го карам в дъжд . клаксона не съм го ползвал, защото никой не ми е препречвал път: вратите са отваряни само няколко пъти, защото влизам през прозореца за да не хабя пантите теглича не е ползван.
Аватар

Dobromir Cvetkoff

Град: little Vienna
Кара: бегуна
    Гараж

Re: Интересни обяви..

Мнениеот denevp » Сря Фев 13, 2013 12:38 pm

Dobromir Cvetkoff написа: стъклата никога не са отваряни, защото много бързо настивам
................
вратите са отваряни само няколко пъти, защото влизам през прозореца за да не хабя пантите теглича не е ползван.

:lol: :lol: :lol:

denevp

Град: Шумен
Кара: 406

Мнениеот barrichello » Пон Апр 01, 2013 11:29 am

Ето ви една обява-няма нищо общо с коли, но поне ще се посмеете:

Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. ... rnik-04twf

:lol: :lol:
Аватар

barrichello
Aдвокат - мискинин

Град: София/Варна
Кара: 508
My status

Мнениеот Dobromir Cvetkoff » Пет Юни 07, 2013 10:55 pm

Аватар

Dobromir Cvetkoff

Гараж

Мнениеот Dobromir Cvetkoff » Чет Юни 20, 2013 9:42 am

Колата е в движение, без ГО, винетка и технически преглед. Трабанта е с изправен и ел. оборудван теглич и се намира в гр. Тутракан. Моля не си правете труда да сваляте цената, дори мисля да я вдигам, щото ми предложиха СЕКС срещу трабанта, доста настоятелно. Ако някой има интерес ще му дам с Траби и телефона на момичето, което твърди, че е ХУБАВО! ! ! Каква почитателка на марката само!

Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.

виж ти :D
Аватар

Dobromir Cvetkoff

Гараж

Мнениеот Dobromir Cvetkoff » Пон Авг 05, 2013 2:18 pm

Аватар

Dobromir Cvetkoff