DS5 2016-та 2,0HDi 180 - 27000км. Франция

Правила на форума Допускат се единствено обяви за продажба на автомобили от марките Peugeot и Citroën.
Минималната информация, която задължително трябва да присъства във Вашата обява е описание на марка, модел, година на производство, вид и мощност на двигателя, показание на пробег, цена, както и няколко екстериорни и интериорни снимки на автомобила.

Преди пускане на обява, моля запознайте се с:

Правилата за публикуване на частна обява

Правилата за публикуване на комерсиална обява

Назад към Продавам - Автомобил

DS5 2016-та 2,0HDi 180 - 27000км. Франция

Мнениеот maky1 » Сря Апр 04, 2018 11:08 pm

Здравейте колеги.
Скоро не съм пускал коли за продаване, защото моите хора не бяха попадали на нещо достатъчно свястно, което да е за тук. Но вчера ми се обадиха, че във Франция при едни застрахователи преди няколко дни се е появил един DS5, който може да се каже, че е направо нов, като изключим инцидента. Споделям го тук с цел някой да се възползва, защото колата наистина си заслужава. Ако някой прояви желание, колата може да му се докара от Франция и да се оправи. Колата е огледана на място и макар, да изглежда стресираща на пръв поглед, има само разместена броня. Няма забележки зад бронята и мотора и каквото и да било. Вътре е нова.
2016-та година. Води се DS5 Sport Chic. На 27 000км. Мотора е 2,0HDi 180коня. 19-ки алуминиеви джанти, кожа, панорамен таван.... Не съм много запознат с модела, но по думи на приятеля ми тази модификация е с всички екстри. Ако някой прояви интерес, колата ще струва около 34000лв, готова оправена. Колата е от сигурен източник и е абсолютно истинска. :beer:
Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки. Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.
Аватар

maky1

Град: Свищов
Кара: Peugeot 406 coupe 2,2HDi 136 "Silver & Black"Special Limited Edition
Peugeot 3008 NEW 1,6HDi 120
My status
    Гараж

Назад към Продавам - Автомобил