BMW X5 4.8I

Назад към Други модели

BMW X5 4.8I

Мнениеот MjBobi » Сря Фев 06, 2013 12:12 pm

Нека отворим първата тема.Да споделя и аз впечатления от другата не пежо кола.
Като цяло много простор и добър дизайн, както от вън така и от вътре.Няма досадни пукания и тракания на пластмаси и паразитни шумове в купето.Навигацията е малко зле, дори и с последната карта (тази на 407-цата е далеч по-точна).Много стабилна ходова част.Добра динамика все пак е осмак с 355 кс.Добър разход от около 12.5 смесено при леко нервно шофиране.При доста нервно стига и до 16.Без каквито и да е забележки по мотора.Сменят се масла и филтри.Учудващо добра проходимост.Очаквах да е средно ниво, но тази зима Рейндж Роувърите дето спираха Х-а продължаваше напред.Невероятна стабилност.ЕСП-то е просто на нужната висота.Спирачките са добри, но трябва задължитело на 2 г. да се сменя течността,че са доста чувствителни на тая тема и ремонта после не е от евтините.
Като цяло това е от колата,ако има нещо питайте.
Поздрави
If we don't end war, war will end us !!!

MjBobi

Град: София
Кара: 407 2.0 HDI BVA6; BMW X5 4.8I
    Гараж

Re: BMW X5 4.8I

Мнениеот GLeZoRanA » Сря Фев 06, 2013 10:31 pm

Само ще попитам - кой набор е тази Х5 и от кога я караш?
I`m shy at first , but once I`m comfortable with you , get ready for some crazy shit...
Аватар

GLeZoRanA
Диване777

Кара: BMW 318i

Мнениеот MjBobi » Чет Фев 07, 2013 11:20 am

По талон се води 03.05.2005 г.Карам я повече от около година и малко.Иначе му имам навъртяни около 35 000 км.Супер доволен,макар да не очаквах.Още едно потвърждение,че не трябва да се слушат митове и легенди а да се купува конкретен екземпляр.
Поздрави.

MjBobi

Гараж

Мнениеот GLeZoRanA » Чет Фев 07, 2013 11:30 am

Браво - извадил си късмет с този екземпляр...Аз съм любителка на по - старите ( и по мое мнение далеч по - здрави ) модели на БМВ. Желая ти много безаварийни км ... :) - и да не забравяме , че всичко си зависи и от поддръжката след като машината излезе от завода ;)
I`m shy at first , but once I`m comfortable with you , get ready for some crazy shit...
Аватар

GLeZoRanA
Диване777

Кара: BMW 318i

Мнениеот MjBobi » Чет Фев 07, 2013 12:40 pm

За здравината съм горе-долу съгласен с теб.Но има изключения както спомена.Относно мотора-ами той е бетон.Да не забравяме,че се кара в почти сток състояние от видни български дрифтъри.Да не споменавам,че не са си платили за реклама, хахах
Сега се сетих само с какво съм имал ''проблеми''.Скоростната кутия (автоматик е ) и смениха софта понеже имало кампания с нов излязъл такъв.Ама пичовете в Камор Ауто сметнали,че мотора е 4.4 и взимам си го аз вечерта след работа, брей тия предавки как ''окъсяли'' нещо ряза изчезна.Звъна на приемчика известен като човека със секирата дето реже до петичките и му обяснвам,че колата се е променила към лошо.Ония вика невъзможно, но ще проверим.Звъни след 10 минути,ами станала е грешка сложили сме софт от скорости на по-малкия мотор.Елате другата седмица.Как другата седмица, идвам сега към вас.И тъпаците смениха софта за 20 минути с правилния.Иначе гледах ценоразписа ако вие си плащате е посочено че тази свръх сложна операция отнема между 2-3 часа.Разлика в поведението на колата в сравнение със стария софт и новия правилен не намирам.

MjBobi

Гараж

Мнениеот jsracing » Сря Окт 22, 2014 7:17 am

Колега не виждам този осмак как ще харчи 16 при даване на газ. Имам осмак момента в който му дадеш газ нещета отиват далеч над 20 на сто. извънградско, ако карам с 110 през цялото време борд компютъра достига най- ниска стойност от 10 на 100.
Аватар

jsracing

Град: sofia
Кара: bel air 56

Назад към Други модели