Calendar      Calendar     SFA      SFA     

System Antipolution Defective

Назад към 406

Re: System Antipolution Defective

Мнениеот satir » Пет Юли 07, 2017 10:14 am

колега, ако съм сигурен, че е клапана одма го сменявам, но при мен липсва един важен симптом - няма забавяне при гасене на двигателя!
Аватар

satir

Град: Dupnica
Кара: 406 (RESTYLING) 5 DOOR ESTATE 2.0HDi 110 (DW10ATED)

Мнениеот satir » Пет Юли 07, 2017 5:01 pm

liuben lazarov написа:Колега вземи го смени тоя регулатор на налягане и си реши проблемите веднъж за винаги. Някъде я има темата за мойте дерзания преди година и половина.

Колега, аз ще го сменя, ама ако инжекторната помпа си е тръгнала и отделя стружки, точно съвсем скоро ще му задръсти нано цедката отново, и отново разглабяне, почистване и неща...
аз не съм съвсем сигурен, да кажат специялистите, но по-удачен вариант ми се струва ревизия на инжекторната помпа и рециклирането ѝ с ремонтен комплект, а след това отново почистване на клапана, който вероятно е съвсем здрав съседа - жичкаджия, а прегледа с мултицет и каза, че работи/, но отово задръстен със стружки. аз стружки не видях, но те може да са от вътрешната страна на цедката и за това да не съм ги забелязал. и тетека...
Аватар

satir

Град: Dupnica
Кара: 406 (RESTYLING) 5 DOOR ESTATE 2.0HDi 110 (DW10ATED)

Мнениеот makedoneca1968 » Пет Юли 07, 2017 8:39 pm

Бойко проблема е наистина клапана. Този филм го гледах върху Ситроен Ксантия 2HDI 110 магарета накрая се ядоса и взех клапан за проба от Ситроен Берлин го 2Hdi90Hp и проблема се реши. С поздрав Македонеца1968. :beer:
Човешкия мозък има една хубава функция да мисли и расъждава но не всеки я притежава
Мисленето е сложен процес и не се отдaвa нa всеки.
Няма лоши коли има лоши шофьори и мързеливи монитори.

makedoneca1968

Град: Ботевград ул.България 10,ап.37,ет.3
Кара: Renault Espas2, Citroën Saxo 1.1 бензин, Peugeot 306 1.6Бензин 90 кончета,Скутер Honda 50 и Велосипед Tigra7 speed

Предишна

Назад към 406