Peugeot Fans Bulgaria • Виж темата - Софтуер ъпдейт

Софтуер ъпдейт

Назад към 3008

Софтуер ъпдейт

Мнениеот Williamsii » Чет Мар 01, 2018 10:01 am

Здравейте колеги,
От края на 2017 карам ново 3008, инсталирал съм на телефона андроид ауто и my Peugeot апликации, които за жалост не са достъпни за България, но това е друга тема. От няколко дни my Peugeot казва че има ъпдейт за моят ВИН. Имам инструкциите как да го направя от същата апликация. Нещото което ме смущава е, че ъпдейта е 4гб. Според мен едва ли съдържа само лек софтуер за тъч екрана и icockpit. Допускам че и навигационните карти са вътре, но работата е там, че нямам закупен САТ нав пакет. Въпреки всичко обаче, оказва се че колата има вграден гпс, понеже след свързването с телефона ми my Peugeot показва с доста голяма точност къде е ходила колата и маршрутапо който е минала и подозирам че САТ нав е софтуерно заключен, иначе си го има...
Въпросът ми е, някой правил ли е такъв ъпдейт. Също дали ще ми отключи навигацията както и/или други функции които са софтуерно заключени и не на последно място стои въпроса с гаранцията.
Благодаря ви предварително и надявам се да разнищим тази история.

Williamsii

Град: София
Кара: Peugeot 3008 GT Line 2.0HDI 150 - 2017

Re: Софтуер ъпдейт

Мнениеот kaloyanlom » Нед Май 20, 2018 2:16 pm

Здравей, колега искам да те питам какво направи с твоето пежо 3008 понеже и аз от скоро съм собственик на такова и на мен ми даде същото, но още не съм го update-нал и аз съм без навигация ползвам си от телефона с mirror link, ти имаше ли проблеми при ъпдейта и успя ли да подкараш някоя заключена опция или не си си играл?

kaloyanlom

Град: София
Кара: Пежо 407, 2.7 HDI, 2006 г. 204 кс.

Re: Софтуер ъпдейт

Мнениеот maky1 » Чет Юни 28, 2018 3:42 pm

И аз съм с ново 3008 от 3 месеца, но не съм си инсталирал на телефона MYPEUGEOT APP, защото като намеря приложението ми пише, че не е налице в държавата (БГ) и няма опция Инсталирай. Aз си пускам навигацията и слушам музика от телефона, като свържа телефона с USB кабел чрез Mirror screen на колата и Android auto на телефона. :partydance:
Аватар

maky1

Град: Свищов
Кара: Peugeot 406 coupe 2,2HDi 136 "Silver & Black"Special Limited Edition
Peugeot 3008 NEW 1,6HDi 120
My status
    Гараж

Назад към 3008