Mодул за централно

Назад към 307

Mодул за централно

Мнениеот Astele » Пон Фев 24, 2020 4:13 pm

Здравейте... Жена ми има пежо 307 2.0HDi 107hp 2002г. Дилемата е следната BSI модула изгоря и трябваше да се замени. Взехме стар от друга кола и майстор ключаря започна да работи. Всичко беше наред докато не установихме, че новото bsi е от кола със десен волан. Майстора ме прати другаде кадето започнаха едни мъки и дерзания. Въпросния друг майстор намери 3то bsi от което копира информация и го сложи на моето. Направи колата да пали да отваря вратите и да работят прозорците. След много мъки всичко стана без едно единствено нещо. Копчетата на ключа за отваряне и затваряне не работят. Майстора ми каза, че това е така защото моя ключ е от старото ми BSI а това BSI искало неговия си ключ. Казах му остави го така нека спрем дотук, че и без това беше голямо мазало. Сега колата работи всичко работи заключва и отключва само със ключа през ключалката. Неискам повече да барат и искам да сложа просто един модул за централно защото жената ми мрънка. Въпроса ми е следния :някои може ли да ми предостави схема на bsi то и да мк каже кои са кабелите които ми трябват. Може и модел на модула за централно да ми дадете линк какъв да закупя които по възможност да има ключ за нарязване. Зада не върви само дистанционно а да е със ключа. Общо взето още незнам как да започна защото във този тип централно съм бос.... Слагал съм на по стари коли но те неса със тази електроника а със лостчета където е във пъти по лесно. Благодаря предварително за помощта. Ако има нещо неточно напишете ми ще обеснявам и давам информация...

Astele

Град: Пловдив
Кара: Пежо 307 2.0HDi 107hp 2002г.

Re: Mодул за централно

Мнениеот NVelich » Сря Мар 04, 2020 8:19 pm

Пробвахте ли да го обучите дистанционното настояъелно. Защото доколкото съм запознат това зависи от модула на волана не от bsi така че не би трябвало да има разлика в ключове.

Изпратено от моят HUAWEI LYO-L21 с помощта на Tapatalk

NVelich

Град: Бургас
Кара: 207CC 1.6THP, 807 2.2i 158CV
Телефон/и: 0895271575

Мнениеот Astele » Пет Мар 13, 2020 1:33 pm

Не колега аз нищо несъм пробвал... Просто майстора които прави bsi да работи и му прави настройките каза, че нещо ключа нестава защото можеби е работил със старото BSI. Ако може сподели как да пробвам това със дистанционното. Благодаря ти предварително.

Astele

Град: Пловдив
Кара: Пежо 307 2.0HDi 107hp 2002г.

Мнениеот NVelich » Чет Мар 26, 2020 4:00 pm

Как го правя аз: давам на контакт и задържам поне 10секунди копчето за заключване.
ако не стане няколко пъти пробвам същото с натискане на двата бутона едновременно.

NVelich

Град: Бургас
Кара: 207CC 1.6THP, 807 2.2i 158CV
Телефон/и: 0895271575

Назад към 307