Злоупотреба

Назад към Аудио и навигация

Злоупотреба

Мнениеот knev » Вто Апр 30, 2013 10:25 pm

Предвид наглите джамбази темите с линкове са свалени, заради злоупотреби като по-долу изброените:

Само регистрираните потребители имат право да разглеждат линкове и снимки.

Темите ще бъдат качени след адекватната намеса на администраторите на сайта!

knev

Град: Стара Загора
Кара: Бивш горд собсвеник на: peugeot 407 3.0 v6 ES9A; peugeot 407 2.0 HDI BVA; peugeot 406 1.8 16v

Re: Злоупотреба

Мнениеот knev » Вто Апр 30, 2013 10:37 pm

А от къде ли се е сдобил когета от Пазарджик с всички останали карти?
Леко ме вбесиха тия селяни!
А утре ако видя и някоя моя разработка или нещо което в БГ за 6г. спаха всички и се продава за 40 лв. а ние си пишем тук-.. :fasttalk:
Нямаше да ме яд Данчо и Мариян да вземаха пари,но някви селски тарикати!
Щом е така!
Да видя сега какво ще продадат- аз ще продавам новия софт и карти за 2013 на половин цена.
ИЗВИНЯВАМ СЕ НА КОЛЕГИТЕ, които ползват това за личните си автомобили!-
На всеки, който иска ще му бъдат предоставяни безвъзмездно, само след легитимация тук във Форума и лична инсталация от мен!
Това е положението!

knev

Кара: Бивш горд собсвеник на: peugeot 407 3.0 v6 ES9A; peugeot 407 2.0 HDI BVA; peugeot 406 1.8 16v

Мнениеот knev » Сря Май 01, 2013 1:10 pm

Съгласен съм!
Но ако има възможност достъпа да се позволява от Администратори и Модератори.
Без да ми се сърдите, но направо :angry: като го видях това в продавалник.
...или да има мрежа в Страната (от наши членове), които да предоставят безвъмездно услугата без да се дават файлове и материали извън мрежата от членове.
Малко е церберско, но не виждам как могат да се защитим.

Все едно да почна да правя пари от УСБ кабела, който излиза 10 лв, а теб, от който съм научил това да те тупам по рамото и да те поздравявам!
Обявите които изкочиха в продавалник са насочени към подбиване и целят да откажат въпросните мародери да продължат да го правят... това е насочено и към клубните майстори като столичанина в другия форум, който чете тук и продава за негова изгода- та да има и контрол. Като ще го правят да си плащат % в полза на форума, а извинение за злоупотребата до момента да се реваншират поне с 2 агнета на следващата сбирка- Бирата ще е от мен! :*

Щом е тъй! Ще се пълни и клубната каса:

Офертите са насочени освен към по-горе изброените обстоятелства, но и към доброволно желание да се дарят пари към касата на клуба, а ние да дадем нещо добро насреща!
Администраторите да вземат това под внимние!

knev

Мнениеот Yvo » Сря Май 01, 2013 8:24 pm

Сори, обаче това е търговия с краден софтуер. Обсъждате как да си опазите труда от крадци, а в същото време също крадете.
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right.
Аватар

Yvo

Град: Innsbruck
Кара: Citroen

Мнениеот knev » Сря Май 01, 2013 8:42 pm

Ако радарите за българия си е краден, и аз съм крадец, то крада от самия себе си!
Колкото до крадене и печелене на пари- малко май не виждате от страни нещата... и се замислете от къде ли се е сдобил пазарджишкия тарикат с въпросните карти и софтуеар- дали от тук или някъде другаде- в пежо форумите знам кой ги е качвал, в Ситроен ги няма, а в БМВ ???
Моля да си въздаржите необоснованите мнения и коментари!
От вас не съм го очаквал!
Е щом е тъй- пазарете си ги от продавалник- радарите си ползвам сам! Или като не ползваме въпросния софт- да се оправят... то сори, че го цитирам Пенев, но като кара ръчка триеше темите за автомат на 407, защото му идвали в излишък тия теми, но за вентили и датчици си имаме по 3 за 56 стр. Колкото да е плявата и сеното ако не си пазим интелектуалната собственост- няма да я има!
ИЛи ако пак не сте ме разбрали:

!
против съм подобни тарикати да свалят въпросния софт от мои постове и да ги продават за собствена облага!

knev

Мнениеот Yvo » Чет Май 02, 2013 7:52 am

"...Ако радарите за българия си е краден, и аз съм крадец, то крада от самия себе си!..."
Естествено, че е краден. Откраднат е от хората, които са го програмирали. Това че ти пръв си го копирал и започнал да разпространява, не ти дава някакви права над програмата - би могло да се каже дори, че си главният крадец.
Донякъде разбирам твоето възмущение, но разбери и ти: да продаваш пиратски софтуер е същото, като всяка друга кражба. Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но независимо дали си Робин Худ или Ал Капоне, това е и си остава една кражба.
Аватар

Yvo

Мнениеот knev » Чет Май 02, 2013 9:46 am

Добре
Прав си :z-smilie05: (mooning)

knev

Мнениеот Yvo » Чет Май 02, 2013 11:48 am

Колега надявам се, че не съм те засегнал. По въпроса за авторските права се води от години доста оживен спор и много малко хора са съгласни със законите в момента (всеки знае за какво става дума). Но дори и най-непокорните "хакери" са съгласни, че продажба на пиратски софтуер би трябвало да се санкционира. Защото едно е да си копираш една програма за себе си (която иначе така или иначе няма да купиш), друго е да я продаваш на половин цена, независимо от това дали после парите ще похарчиш за себе си или ще ги дариш за децата в Африка.
Пиша всичко това за да уточня: аз също смятам, че Пежо няма да обеднее заради такива като нас (купуваме ли им пластмасовите коли? Купуваме ги!). Заради постовете ти преди не би ми и хрумнало да говоря за закони, а "тарикатите" също ме "идосват". Включих се в темата само защото ти също искаше да продаваш (с по-благородни подбуди, но това не е оправдание). Надявам се, че съм успял да те разубедя, защото да не забравяме какви могат да бъдат последиците, ако един ден и законът се намеси. Знам, знам, в България няма закони.... обаче като проима, точно "тарикатите" първи ще го усетят.
Както и да е, темата се изчерпа, надявам се никого не обидих. Все пак не забравяйте, че само си казвам мнението - нито се правя на съдия, нито на по-умен, а и не е задължително да съм прав.
Аватар

Yvo

Мнениеот vesogroup » Вто Май 02, 2017 10:14 pm

Както се казва -крадеца вика дръж крадеца :z-smilie05:

vesogroup

Град: Ямбол
Кара: Peugeot 407 SW

Мнениеот knev » Вто Май 02, 2017 11:11 pm

Баси. ти след 4 години май постове събираш.... Заради мрънкала като тия тук ви се поизгубиха бая полезни опции които Ви се доставяха на тепсия.
Заради селски ТАРИКАТИ- СПИРАМ ПРЕФЕРЕНЦИИ НА СЪФОРУМНИЦИ- КОЙ ЗВЪНИ ЗА ВЕНТИЛИ ЗА ДАТЧИЦИ, МОЛЯ НЕ СИ ПРАВЕТЕ ТРУДА ДА КАЗВАТЕ ЧЕ СТЕ ОТ ФОРУМА..... БЛАГОДАРЕТЕ НА СЕЕЩИТЕ ПЛЯВА ОКОЛО!

:spammer: а колкото до кой крал кой не. въпроса е кой се опитва да вади пари на чужд гръб!!!! :spammer:

колега кой си е ангажирал време и внимание да направи нещо достъпно за ВАС.... нещо което не видях някой да продължи

о оти един :spammer: какъв ще бъдещия форум ПСА-ОРЕЛ ли? :spammer:

МОЛЯ АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ИЗТРИЯТ ВСЯКА МОЯ ТЕМА!!!

knev

Назад към Аудио и навигация